ПРО НАС

«Промгідросила» – це відоме українське підприємство з широким спектром діяльності. Ми виготовляємо різну технічну продукцію та надаємо низку популярних в ремонтно-транспортній сфері послуг. Зокрема, здійснюємо ремонт і обслуговування бочок вантажної автомобільної спецтехніки, а саме кормовозів, молоковозів, цукровозів, цементовозів і бетоновозів. За нами – зварювання бочки, зварювання та посилення рами, заміна і ремонт трубопроводу, а також заміна великого переліку деталей і комплектуючих (шлангів, манометрів, фланців, кранів, зворотних клапанів).

Ми індивідуально розглядаємо кожне звернення, оскільки є багато різних нюансів, без урахування яких неможливо отримати успішний результат роботи. У нашому розпорядженні – все необхідне обладнання, інвентар та інше. У нас працюють профі з величезним досвідом роботи в зазначеній сфері. Все це за багаторічну практику дозволило напрацювати велику клієнтську базу з усіх регіонів України.

Компанії «Промгідросила» довіряють. До нас звертаються, навіть не розглядаючи пропозицій від інших виконавців, тому що з нами кожен клієнт від самого початку отримує впевненість у кінцевому результаті. І ми це цінуємо, дорожимо вашою думкою, працюємо для вас відповідально та надійно. Звертайтеся!

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
3691
ПРОЕКТІВ
725
КЛІЄНТІВ
10
РОКІВ ДОСВІДУ

ТОВ ПРОМГІДРОСИЛА

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК