Поломка або знос автомобіля з цистерною, призначеного для транспортування палива, передусім бензину – вагомий привід звернутися за допомогою до фахівців. Звичайно, є низка дрібних ремонтних заходів, які під силу виконати, навіть не маючи спеціалізованої підготовки. Але в більшості випадків складно встановити, що саме не так, і вже тим більше усунути проблему, як годиться. Та й навіщо ризикувати? Адже є люди, які добре орієнтуються буквально в кожному аспекті й здатні забезпечити результат без будь-яких «але».

Компанія «Промгідросила» здійснює ремонт бензовозів, пропонуючи повний спектр ремонтних послуг по цьому виду техніки. Замість застарілих або тих, що вийшли з ладу, деталей встановлюється нове сучасне обладнання. З урахуванням того, що подібний ремонт є складним технологічним процесом, його правильність, високу якість і безпеку, не можливо забезпечити без належної кваліфікації працівників. Благо, і професіонали своєї справи, і спеціальне сучасне обладнання є в розпорядженні компанії. Вибравши «Промгідросилу» в якості виконавця послуги «ремонт бензовоза», залишитеся задоволені, що прийняли саме таке рішення, по максимуму.

Спектр ремонтних заходів, які ми пропонуємо, виглядає так:

– зварювальні роботи;

– відновлення трубопроводів, кузовів і бочок;

– заміна манометрів, кранів, фланців, шлангів.

Виконуємо поставлені завдання від «А» до «Я». Тобто після звернення клієнта не просто беремо і робимо. Спочатку встановлюємо проблему, перевіряємо, що саме слід відремонтувати, і шукаємо найкращі шляхи вирішення. Основний етап роботи виконуємо ретельно і з усією відповідальністю. На завершення перевіряємо, чи усунені неполадки і чи здатна техніка надалі справлятися зі своїм призначенням так, як від неї вимагається.

До слова, ремонт бочки бензовоза – послуга специфічна. Це обумовлюється середовищем, яке транспортується – паливом. Перед тим, як ремонтувати, вкрай важливо промити бочку гарячою парою під тиском. Інакше всі наступні дії не приведуть до бажаних результатів.

Якщо для вас актуальний ремонт бензовоза, не зволікайте, адже відтягування усунення неполадок може загрожувати не просто погіршенням ситуації, але й надзвичайними ризиками. Бензин – не той матеріал, з яким можна пройти повз якісь похибки. У бензовозі все повинне бути справним: від невеликих фітингів до таких елементів, як бочка і кузов.

Замовляйте послугу за контактним номером телефону.

Замена обратных клапанов

Заміна зворотних клапанів

Зворотні клапани – це надважливий елемент трубопроводу, захисна арматура…

Детальніше
Замена кранов

Заміна кранів

Капітальний ремонт і обслуговування молоковозів, цементовозів, кормовозів…

Детальніше
Зварювання бочки

Зварювання бочки

Зварювання бочок вантажного автомобільного транспорту – одна з головних послуг…

Детальніше
Сварка и усиление рамы

Зварювання і посилення рами

Ремонт рами – досить поширена потреба. Її провокують різні пошкодження…

Детальніше
Замена и ремонт трубопровода

Заміна і ремонт трубопроводу

Заміна та ремонт трубопроводу – один із надважливих процесів…

Детальніше
Замена шлангов

Заміна шлангів

Шланги, як конструктивні елементи вантажного автомобільного транспорту з бочками…

Детальніше
Замена манометров

Заміна манометрів

Манометр – важлива конструктивна частина автотранспорту з бочками…

Детальніше
Замена фланцев

Заміна фланців

В капітальному ремонті та обслуговуванні вантажного автомобільного транспорту з бочками…

Детальніше