Ремонт рами – досить поширена потреба. Її провокують різні пошкодження, головним чином, тріщини, а також складки і деформація.

У випадку серйозних дорожньо-транспортних пригод відновлення рами стає складним і недоцільним. До цього треба бути готовими. Але поспішаємо вас заспокоїти, що таке трапляється значно рідше. Найчастіше, коли пошкодження полягає у виникненні тріщин, просто кажучи, коли рама лопається, благополучний ремонт реальний.

Успішний результат, звичайно, можливий не завжди. Виконавець послуги повинен ретельно дотримуватися ремонтних технологій. Не можна залишати поза увагою те, що конструкція рами в подальшому буде працювати в важких умовах, піддаватися значним навантаженням на скручування.

Наші фахівці мають величезний досвід роботи в цьому напрямку і серйозно підходять до кожного замовлення, тому з нами впевненість в найкращому результаті стовідсоткова!

Замовляйте зварювання і посилення рами за контактними номерами! Оперативність виконання ремонту і доступну вартість гарантуємо!