Ціни на ремонт бочок бетоновозів, молоковозів, кормовозів…

Коли до нас звертаються з приводу ремонту бочок, одне з найпоширеніших запитань, яке ми чуємо: у скільки, власне, ремонт обійдеться? І це логічно. У нинішній економічній ситуації питання ціни стоїть гостро.

Якщо і ви над цим розмірковуєте, відразу хочемо акцентувати вашу увагу на двох моментах.

По-перше, так відразу сказати точну цифру не є можливим. Комплекс ремонтних заходів широкий. На кінцеву вартість впливає, головним чином, що саме потрібно робити, які масштаби поломки і т.д. До того ж, має значення, які деталі необхідно замінити і який спосіб ремонту кращий в кожному конкретному випадку. Але якщо ви зателефонуєте нам і хоч трохи розкажете, що трапилося і яка потреба виникла, ми обов’язково вас зорієнтуємо по цінах.

По-друге, цінова політика нашої компанії така, щоб була забезпечена двостороння вигода. Ми не завищуємо вартість на наші послуги так, як це робить більшість інших сервісів. Але, звичайно, ми не можемо працювати і собі в збиток. Завжди шукаємо золоту середину. Тож з нами про фінансовий бік можете не переживати. Впевнені – знайдемо оптимальне рішення!

Замовляйте ремонт бочок бетоновозів, цементовозів, молоковозів, кормовозів або цукровозів в «Промгідросила»! Крім доступної вартості, забезпечимо і чимало інших переваг, як наприклад, бездоганну якість виконаних робіт та оперативність опрацювання вашої заявки!